2023/12/25 – Mulțumiri membrilor Asociației Părinților pentru înaltă implicare în 2023 în reabilitarea Scolii Gimnaziale Mihai Eminescu PiteștiConducerea Școlii Gimnaziale ,,Mihai Eminescu” Pitești aduce public mulțumiri tuturor partenerilor – părinți, persoane fizice și persoane juridice – pentru sprijinul acordat în vacanța de vara a anului școlar 2022/2023, în scopul finalizării unor obiective majore legate de reabilitarea infrastructurii instituției de învățământ:

  1. Reabilitarea grupurilor sanitare băieți, parter, etajul 1 și etajul 2, din corpul principal al Școlii Gimnaziale Mihai Eminescu Pitești
  2. Reabilitarea holului de la parterul corpului principal al Școlii Gimnaziale Mihai Eminescu Pitești
  3. Reabilitarea Amfiteatrului Mihai Eminescu al Școli Gimnaziale Mihai Eminescu Pitești

Primele mulțumiri le adresăm unui număr mare de părinți și cadre didactice, care au direcționat 3,5% din impozitul anual pe venit, în contul Asociației Părinților Elevilor Școlii ,,Mihai Eminescu” Pitești.

Mulțumiri, cu totul și cu totul speciale, sunt adresate conducerii Asociației Părinților Elevilor Școlii ,,Mihai Eminescu” Pitești, doamnei președinte ANDREEA IONESCU, sufletul acestor demersuri de voluntariat.

Suntem profund recunoscători unor persoane fizice sau reprezentanți ai unor persoane juridice, pentru sprijinul necondiționat, acordat în această perioadă instituției noastre de învățământ, după cum urmează:

SC CARPAȚI COM SRL

SC ALTESSE TRANSPORT LOGISTIC SRL

SC PRACTO GENERAL INSTAL SRL

SC VECTRUM SOLUTIONS SRL

SC ALSA TERMO GLASS SRL

SC REHAU ROMÂNIA SRL

SC ROMGAV SISTEM PERFORMANCE SRL

SC INTENS PREST SRL

SC EDEN DESIGN SRL

SC L&A CARGO LINE SRL

SC OFTALMO TERAPIA LIZ 2007 SRL

SC A&C INTERNATIONALROAD CARGO SRL

SC CENTRUL SANOVITAL SRL

SC FRUCTIGENA SRL

SC CORANIU SPEED CMI SRL

SC SORIVET IZABELA SRL

ALEXANDRU IONESCU

Acestora li se adaugă alte persoane fizice si juridice care au dorit contractual să își păstreze anonimatul.


Le mulțumim din suflet pentru că aduc bucurie în sufletul copiilor noștri!