Sponsorizare echipamente IT de ultimă generație prin Asociația Părinților

SC iWAVE SOLUTIONS SRL Pitești a sponsorizat recent Școala Gimnazială Mihai Eminescu Pitești, prin intermediul Asociației Părinților Elevilor Școlii Mihai Eminescu Pitești (APESMEP) cu echipamente IT de ultimă generație, ce includ tabla interactivă Hisense Display Interactiv 75″, sistemul de videoconferință Polycom Studio: Audio/Video USB, precum și alte accesorii complementare, în valoare totală de 26882.64 lei.

Echipamentele vor intra în dotarea sălii de cursuri a claselor a III-a C și a VII-a D.

Școala Gimnazială Mihai Eminescu Pitești și Asociației Părinților Elevilor Școlii Mihai Eminescu Pitești (APESMEP), aduc mulțumiri domnului Marian Bădulescu (SC iWAVE SOLUTIONS SRL Pitești) pentru sprijinul oferit.